www.animalcrossing.cz

Animal crossing: City Folk

Rozcestník

18.05.2009 15:31

 Take a comfy seat in Animal Crossing on a one-of-a-kind chair! Speciální itemy

 

  Informace

 

 

  Život v Žihličce

>>

Model autobusu

18.05.2009 15:20 >>

Olé

11.05.2009 12:15

Celebrate in Animal Crossing flamenco-style!

Od 24. dubna do 3. května můžete získat speciální flamegno klobouk a  oblek!

Více na https://www.mojenintendo.cz/index.php?modul=news&strana=detail&id_news=749

>>

Návod na DSi-bench

25.04.2009 18:07

 Take a comfy seat in Animal Crossing on a one-of-a-kind chair!

Myslíš si, že speciální kousek nábytku ozvláštní tvůj pokoj? Jo? Tak to můžeš jásat, protože po deset dní (od 3. do 13. dubna) můžeš dostat tuhle vychytanou věcičku! =) 

Jediný, co k tomu otřebuješ je mít Wii připojený k netu...jestli to splňuješ, čti dále...

 Ale ještě předtim čekni, jestli máš zapnutý Wii Connect =D

Klikni na tlačítko Wii na hlavní obrazovce.

Vyber Wii Settings.

Dostaň se na stránku 2.

Zvol WiiConnect24.

Ve WiiConnect24 menu zmáčkni ON.

 Zkontroluj tvoje nastavení v telefonu v ložnici.

Jdi k telefonu a zmáčkni WiiConnect24.

Ujisti se, že máš WiiConnect nastavené na komunikaci s ostatními.

A už ti nezbývá nic jiného, než čekat, co ti přijde od Nintenda =)..._

>>

Návštěvník

15.02.2009 09:18

Ahůj...

tak po dlohé, dlouhé, dlouhé době přináším nějaké ty obrázky, jak jsem sliboval..... :D

 Yeah....před rozhovorem :D

Bye...bye :D hned po rozhovoru :D

>>

Vítejte v Žihličce!?

31.12.2008 15:15

Ahojky, tak jsem zpět a přináším několik obrázků za Žihličky...

..už to brzy vypukne...

 

... uááághááiui..penízky:) PS...toho času se nelekejte...trochu jsem podváděl... :) ale nikomu to neříkejte .)

..to mluví samo za sebe, ne?

I love my town :)

 

>>

Novej nášup videí!!!

29.11.2008 17:14

A těšte se na další!

>>

Co s Animal Crossing: City Folk a DSkem.

19.09.2008 19:42

 

Zrovna dnes mi napadlo, co vše by se dalo s Dskem dělat, kdybych měl také City Folk (a Wii samozřejmě). Vydal jsem se na wikipedii a koukněte, co jsem našel : DS je možné použít pro přenos charakterů mezi Wiičky jako prostředek pro hostující hráče z jiných měst, ale nebylo řečeno, že kopie ACWW  bude potřebná pro tuto funkci, nebo zda bude fungovat prostřednictvím DS Download Play. No zajímavé :)

PS. Omlouvám se za tak krátký příspěvek.... Není moc času....možná ještě něco přeložím...

>>

AC:CF...

09.08.2008 20:59

 

Určo si to přečtěte...je to z bonuswebu :

Pokud byste se trošku zajímali o historii her ze série Animal Crossing (tedy poněkud kratší série, zatím se objevily jen dva díly), tak zjistíte, že první díl vznikl v Japonsku a byl určený pro Nintendo 64. Jelikož se ale objevil na pultech v roce 2001, neměl tak úplně na virtuálních růžích ustláno. V té době už ale nebyla situace s konzolí Nitendo 64 úplně nejrůžovější, a tak se hra v této verzi prodávala pouze v Japonsku a za jeho hranice se nedostala. Až její konverze pro GameCube byla dostupná i v jiných částech světa. Následovala hra Animal Crossing: Wild World pro Nitendo DS, které bylo k dostání v roce 2005 a nyní se chystá Animal Crossing i na Wii.

Můžete kdykoliv chytit autobus do města a vydat se vstříc přetechnizované civilizaci. 

 

Přestože Animal Crossing: City Folk byla blíže představena až na letošní E3, čekat Animal Crossing: City Folkna hru dlouho nebudeme. Dostupná by měla být už na konci listopadu 2008. Takže pokud máte rádi simulátory „sociálního života“, tak než se nadějete, můžete si pořídit další přírůstek do své sbírky. To, jestli o to vůbec máte stát nebo ne, vám snad napoví naše preview.

Animal Crossing je titulem, kde „žijete“ život svého hrdiny. Jste novým obyvatelem malého městečka a je na vás, jak si váš svěřenec povede. Ale nebude vržen do víru stresu, nažehlených obleků a luxusních aut. Bude si obývat svůj nevelký útulný dům, rybařit, pěstovat různé plodiny, prodávat je, trhat ovoce. Pokud jste tedy přírodní typy a už vás nebaví sledovat věčně zamračené spolucestující v metru, pak je Animal Crossing přesně pro vás. Ale jestli se vám přece jen zasteskne, můžete kdykoliv chytit autobus do města a vydat se vstříc přetechnizované civilizaci, která vás zhltne jako šťavnatou vesnickou malinu.

Animal Crossing: City FolkPokud jste oním typem člověka, který se na WC baví kromě vykonávání potřeby tím, že si prohlíží módní rubriky a ohrnuje nos nad nevkusem hvězd, které se oblečou do čehokoliv, pak budete jistě spokojeni s tím, že vaše postava může ve městě například navštívit obchod s oblečením nebo kadeřníka a hodit se do „gala“. Narazíte zde i na aukce, ve kterých můžete online obchodovat s ostatními hráči. Fungovat by mělo i propojení mezi Wii a Nintendem DS respektive mezi City Folkem a Wild Worldem. Takže si budete například moci „převést“ svého oblíbence z NDS do Wii hry.

Animal Crossing: City FolkDalší zajímavou možností, kterou prozradili samotní tvůrci hry, takže se tomu snad dá i věřit, je to, že ze svého mobilu nebo e-mailu pošlete zprávu a ona dorazí obyvateli virtuálního městečka. Na zdejší poště můžete zaslat vzkazy i ostatním postavičkám ve hře. S ostatními hráči budete moci komunikovat i skrz mikrofon Wii Speak, takže si můžete hodiny a hodiny promlouvat o tom, jak vaše postavy … například trhají ovoce (no co, dá se kecat i o větších hovadinkách).

Určitě se ale najdou i jiná témata. Svět v Animal Crossing je totiž poměrně propracovaný. Nejvíce času strávíte prováděním poměrně neakčních činností jako je zmíněné rybaření nebo například dekorování svého domu (velmi „mužná“ aktivita, to si spíše užijí naše křehké polovičky). Ale můžete například i slavit mnoho svátků, kterých je během roku dost a dost.

Animal Crossing: City FolkA obyvatelé městečka si rádi občas „vyhodí z kopýtka“ a to doslova, protože plno z nich není lidského původu, ale jsou to mluvící zvířata. Takže vaším sousedem může být klidně opice nebo jiný zástupce zvířecí říše. Zajímavé je, že pokud si během hraní najdete kamaráda na jiném kontinentu, může se za jeho hrdinou vydat ten váš a mohou společně oslavit svátek, který je charakteristický pro danou zemi. Takže se známým z USA můžete například vesele oslavit Halloween, který přece jen u nás není tak populární a rozhodně nezvyšuje prodej dýní.

Herní systém vypadá relativně propracovaně, ale stejně jako u předchozích dílů nebude asi úplně pro každého.

V Animal Crossing: City Folk bude dostupných několik měst, v jednom se mohou ubytovat až čtyři hráči. Ale není možné, aby hráli v jednu dobu na jednom Wii. Kooperativní mód ve stejném čase na jedné konzoli dostupný není. Takže se budou Animal Crossing: City Folkmuset střídat.

Během života své postavy můžete navštěvovat různá místa, účastnit se například rybářských soutěží, pomáhat zahradničit obyvatelům jiných měst a provádět další zcela mírumilovné činnosti. Nečekejte zde ale žádný svižný spád a intenzivní hratelnost. Je to titul, který se ponese v pomalém tempu a nebude se nějak snažit vás nutit do zběsilého života. Právě naopak, bude sázet na ležérní a nenáročný styl bytí. Pokud vás čas od času přestane bavit hnojit jahody, tak můžete přijmout některý z mnoha nepovinných úkolů, které by měly někdy lehce mdlý život zpestřit.

Animal Crossing: City Folks nebude zrovna technickým skvostem u kterého budete údivem omdlévat, protože neuvěříte, co ty dnešní konzole zvládnou. Grafika jako taková vlastně není nic moc a na detailnost se tu nehraje. Nebudeme vám lhát, Animal Crossing: City Folkvizuálně se nám Animal Crossing: City Folks zrovna nelíbí. Ale ještě, že tu nejde jen o to.

Herní systém vypadá relativně propracovaně, ale stejně jako u předchozích dílů nebude asi úplně pro každého. I když oproti původním hrám se tu můžete vydat do města a vyzkoušet si něco z toho, co nabízí, pořád to asi není dost, aby to k Wii připoutalo miliony hráčů a spíše tak uspokojí v prvé řadě pravověrné fanoušky. Ale můžeme se plést. Přece jen, několik zajímavých vychytávek se tu najde.

Hlavním problémem se zatím zdá být to, že v Animal Crossing již tradičně není dostatek možností, jak trávit čas. Respektive ono jich tu dost je, ale přeci jenom jde spíš právě jen o to trávení času než aby před hráče Animal Crossing obecně stavěl nějaké výzvy. Ne, že by pěstování zeleniny a občasná oslava byly nudné záležitosti, Animal Crossing: City Folkale abychom díky nim pařili City Folk deset dní v kuse beze spánku, to asi stěží.

Na druhou stranu, příklad The Sims nebo ostatně i předchozích Animal Crossingů ukazuje, že jsou až neuvěřitelné mraky hráčů, kteří právě toto vyžadují. Už za pár měsíců navíc uvidíme, jestli nám titul nabídne více, než jsme čekali. Jsme sice subjektivně lehce skeptičtí, ale rádi se necháme vyvést z omylu.

Index očekávání: 80%

>>

Další várka videí...speciálně pro vás čtenáře...pro vás tři XD

31.07.2008 08:26

 

 

 

 

>>
1 | 2 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.