www.animalcrossing.cz

Diskusní téma: AC:WW

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: lyle

Lyle je otravnej pojištovák kterej se ti nakej den obevi rano u domecku -kdyz si s nim pokecas tak se te zepta kdy chces aby chodil a pak na nejaky voloviny.... no a po rozhovoru mu muzes rict ze mas falesnej obraz a on ti da sto bellu (ted nevim jestli da nebo posle)

no a kdys sestrelis ufo tak nekam spadne u nej je takovej ptak a kdys si s nim pokecas tak tě poprosi abys mu pozbiral součastky k rakete ktery sou rozhazeny po městě-když je sesbiras a das mu je tak ti za to da unikatni predmet (me treba dal sosku curajiciho panacka :D )

Datum
Vložil
Titulek

s

Dnes je to uplne posledni prosba.Asi sem stratil navod tak se ptam jak si muzu koupit novej dum.Dik

Datum
Vložil
Titulek

Re: s

Dom mozes mat len jeden.

Datum
Vložil
Titulek

d

Muzu se zeptat kdo je PASCAL.Uz sem ho parkrat potkal a dal me svoji fotku.Kdo to je a kde a kdy ho muzu najit.Dik

Datum
Vložil
Titulek

Re: d

Pascal stojí u moře...pokecá s tebou...dá ti něco námořnického a zase odplave...

Datum
Vložil
Titulek

L

Jeste jednou se zeptam,co mam udelat kdyz me vyroste cervena repa,jo a jeste kde a kdy zastihnu to zviratko co to prodava.dik a zatim

Datum
Vložil
Titulek

Re: L

V něděli dopoledne...

Datum
Vložil
Titulek

c

Ahoj,ja vim ze to je blbi se takle ptat,ale chci se jenom zeptat jak muzu k sobe domu nekoho pozvat.Dik

Datum
Vložil
Titulek

Re: c

Oni si o to sami řeknou-
.-.-

Datum
Vložil
Titulek

Bellový stromy

Ahoj lidi!
Možná už to víte .. No prostě jsem před týdnem zasadila 2 bellový stromy.
A hádejte?! Vyrostly!! Je to úžasný!
Mám tu recept jak na to : Vždy to musí být 99.000 bellů . Nejlepší je a hlavně skoro 100% když skácíte normální strom a místo něj tam zasadíte 99.000 bellů. Je to super!! už tam mám 2 stromy!! a zejtra mi vyroste 3! Ale pozor, když jednou sčešete těch 99.000 tak už vám tam nikdy nevyrostou a strom se promění v normální :-(

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.